ست کردن جوراب با کفش

13 قانون ساده برای ست کردن جوراب با کفش

ست کردن جوراب چه تاثیری در استایل دارد؟

همه ما به تیپ و ظاهر خود اهمیت می دهیم و دوست داریم در هر موقعیتی به بهترین شکل ممکن ظاهر شویم. شاید دغدغه اصلی برای بسیاری از خانم ها، المانهای اصلی همچون بلوز، مانتو و شلوار باشند اما باید بدانید که توجه نکردن به جزئیات می تواند تاثیرات منفی در ظاهر شما بگذارد. یکی از بخش هایی که شاید کمتر کسی به آن توجه کند، نحوه ست کردن جوراب با کفش است. به عقیده افراد خوش پوش و خوش لباس، تمام اجزای لباس هایی که به تن می کنند می بایست با یکدیگر هماهنگی داشته باشند. حتی جوراب هم که بیشتر مواقع داخل کفش است و بنظر بی اهمیت می رسد، می تواند در هارمونی یک استایل تاثیر زیادی داشته باشد. در این راستا، فروشگاه پینک رز در نظر دارد تا در این بخش اصول ست کردن جوراب با کفش را به شما همراهان گرامی آموزش دهد.

ست کردن جوراب با کفش

نکات مهم ست کردن جوراب با کفش

جوراب سفید ممنوع!

براساس آمارهای بدست آمده، جوراب سفید در تمام دنیا به عنوان یک کالای پرمصرف شناخته شده است به همین علت شاید این قانون کمی برایتان عجیب باشد. در ابتدا باید گفت که پوشیدن جوراب سفید با هیچ نوع شلواری، فارغ از جنس و سبک شلوار، به هیچ وجه توصیه نمی شود. به عقیده طراحان مد و کارشناسان صنعت پوشاک، تنها هنگام ورزش کردن مجاز به استفاده از جوراب سفید هستید. در غیر این صورت، با جوراب سفید نمی توانید استایلی شیک و اصولی داشته باشید.

ست کردن جوراب با کفش

پوشیدن صندل با جوراب

شاید در یک روز بهاری با دمای هوای خنک و معتدل، دلتان بخواهد یک صندل تابستانه بپوشید اما نگران سرد شدن هوا باشید. یک جفت جوراب بلند می تواند استایلی بهاره برایتان رقم زند. یک سارافون چین دار عروسکی بر تن کرده و به همراه یک جفت جوراب بلند در کنار یک صندل شیک، استایلی دلبرانه را تجربه کنید. می توانید رنگ جوراب را با صندل خود ست کرده و یا با انتخاب رنگی متضاد در چنین استایلی بدرخشید.

حتی می توانید از یک صندل زیبا در کنار یک جفت جوراب با یک شلوار مناسب، استایلی روزمره داشته باشید. بهتر است از جوراب و شلوار همرنگ استفاده کنید اما استفاده از رنگ متضاد هم بلامانع است. شلوار جین روشن، صندل سفید و یک جفت جوراب نقره ای می تواند ترکیب جذابی باشد.

ست کردن جوراب با کفش

نحوه ست کردن جوراب با کتونی اسنیکرز

اگر جزو آن دسته از خانم های ورزشکار هستید که برای محل کار، خرید و دانشگاه هم از کفش های ورزشی استفاده می کنید، می توانید کمی در ظاهر خود تنوع ایجاد کرده و این بار به شکلی متفاوت جوراب و کتونی خود را ست کنید. برای مثال پوشیدن یک جفت جوراب صورتی با اسنیکرز سفید می تواند ظاهر شما را کمی محافظه کارانه و البته خاص نشان دهد. حتی می توانید از جوراب های طرح دار متناسب با سلیقه خود استفاده کنید و استایلی مدرن تر داشته باشید.

حتی می توانید از یک صندل زیبا در کنار یک جفت جوراب با یک شلوار مناسب، استایلی روزمره داشته باشید. بهتر است از جوراب و شلوار همرنگ استفاده کنید اما استفاده از رنگ متضاد هم بلامانع است. شلوار جین روشن، صندل سفید و یک جفت جوراب نقره ای می تواند ترکیب جذابی باشد.

ست کردن جوراب با کفش

جوراب ساق کوتاه، در استایل رسمی و مجلسی ممنوع!

جوراب ساق کوتاه در واقع جورابیست که اندازه آن تا زیر مچ پا باشد. اگر قصد دارید یک استایل رسمی و کلاسیک داشته باشید توصیه می شود به سراغ این مدل جوراب نروید؛ چراکه ظاهر شما را غیررسمی و کمی آشفته نشان خواهد داد. حتی می توانید از یک صندل زیبا در کنار یک جفت جوراب با یک شلوار مناسب، استایلی روزمره داشته باشید. بهتر است از جوراب و شلوار همرنگ استفاده کنید اما استفاده از رنگ متضاد هم بلامانع است. شلوار جین روشن، صندل سفید و یک جفت جوراب نقره ای می تواند ترکیب جذابی باشد.

رنگ جوراب را با شلوار ست کنید نه با کفش

شاید کمی عجیب بنظر برسد اما ست کردن جوراب با کفش اشتباه است. جوراب باید با شلوار ست شود بنابراین هنگام انتخاب آن، اولویت با رنگ شلوار است نه رنگ کفش. برای مثال می توانید رنگ جوراب خود را به گونه ای انتخاب کنید که با رنگ شلوارتان در یک طیف باشد. اگر شلوارتان به رنگ سرمه ای تیره می باشد، جورابی به رنگ آبی تیره گزینه مناسبی در استایل شما خواهد بود. اگر شلوارتان طرحدار است می توانید یکی از رنگهای داخلی آن را به عنوان رنگ جوراب خود برگزینید.

حتی می توانید از یک صندل زیبا در کنار یک جفت جوراب با یک شلوار مناسب، استایلی روزمره داشته باشید. بهتر است از جوراب و شلوار همرنگ استفاده کنید اما استفاده از رنگ متضاد هم بلامانع است. شلوار جین روشن، صندل سفید و یک جفت جوراب نقره ای می تواند ترکیب جذابی باشد.

ست کردن جوراب با کفش

نحوه ست کردن جوراب با بوت

از آنجایی که در این روش، جوراب از بوت بیرون نمی زند، ست کردن آن بسیار آسان تر از سایر روش ها خواهد بود. هرچند هنگام پوشیدن چکمه بلند، میتوانید از یک جوراب بلندتر استفاده کنید تا لبه های آن کمی بیرون زده و هارمونی خاصی را در استایل شما به ارمغان بیاورد. در این حالت بهتر است رنگ جوراب را با پالتو و یا پیراهن خود ست کنید. حتی می توانید از یک صندل زیبا در کنار یک جفت جوراب با یک شلوار مناسب، استایلی روزمره داشته باشید. بهتر است از جوراب و شلوار همرنگ استفاده کنید اما استفاده از رنگ متضاد هم بلامانع است. شلوار جین روشن، صندل سفید و یک جفت جوراب نقره ای می تواند ترکیب جذابی باشد.

ست کردن جوراب با کفش

با کفش پاشنه بلند جوراب بپوشید!

شاید کمی غیراستاندارد بنظر برسد اما باید بگویم که یکی از ترندهای جالب و البته جذاب در دنیای مد، پوشیدن جوراب با کفش پاشنه بلند است. در این حالت می توانید یک پیراهن کوتاه بر تن کرده و کفش پاشنه بلند خود را همراه با یک جوراب شیشه ای و یا گیپور بپوشید. یک جوراب زیر زانو، کفش پاشنه بلند با رنگ پاستلی و یک شومیز سفید ساده می تواند استایلی بهاری و دلبرانه برای شما ایجاد کند.

ست کردن جوراب با کفش

از رول کردن و تا زدن لبه جوراب بپرهیزید

یکی از اشتباهاتی که شاید برخی افراد هنگام پوشیدن جوراب مرتکب شوند، تا زدن لبه آن در نزدیکی قوزک پا می باشد. این کار می تواند ظاهر شما را شلخته و نامرتب نشان داده و باعث بزرگ نشان داده شدن قوزک پایتان شود. خصوصا زمانی که از شلوارهای اسلیم فیت استفاده می کنید. بنابراین از تا زدن لبه های جوراب پرهیز کرده و به حالت عادی آن را بپوشید.

شلوار طرحدار با جوراب طرحدار؟

همیشه یک قانون را هنگام ست کردن لباسهایتان بخاطر داشته باشید. اگر شلوارتان طرحدار و یا دارای پترن های راه راه می باشد، بهتر است به سراغ جوراب های ساده و بدون طرح بروید. اما اگر شلوار شما ساده است، می توانید از جوراب های طرحدار استفاده کنید. در صورتی که هر دو المان طرحدار باشند، استایل شما را شلوغ و نامرتب نشان خواهد داد.

ست کردن جوراب با کفش

ست کردن جوراب با سایر عناصر استایل

شما می توانید جورابتان را با سایر اجزای استایل خود هماهنگ کنید. برای مثال در صورتی که یک شلوار کوتاه و یا شلوارک پوشیده اید، به گونه ای جورابتان به نمایش گذاشته می شود، ست کردن رنگ و طرح جوراب با اکسسوریهایی که استفاده می کنید می تواند ترکیب فوق العاده ای را ایجاد کند. مثلا از دکمه سر آستین پیراهنتان ایده بگیرید و یا رنگ گل سر خود را با جورابتان ست کنید.

پوشیدن کفش و جوراب همرنگ

در صورتی که امکان ست کردن رنگ جوراب با شلوارتان را نداشتید، می توانید از رنگ و طرح کفشتان برای ست کردن با جوراب ایده بگیرید. کفش هایی که بازتر هستند، سطح بیشتری از جوراب را به نمایش می گذارند بنابراین بهتر است در این حالت دقت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. شاید پوشیدن یک جوراب همرنگ با کفش، راحت ترین و قابل اطمینان ترین راه حل جهت داشتن استایلی جذاب باشد.

ست کردن جوراب با کفش

نحوه ست کردن جوراب با کفش آکسفورد

کفش های آکسفورد و لوفر در استایل های کلاسیک جایگاه ویژه ای دارند. در این حالت می توانید از یک جفت جوراب یک ربع استفاده کرده که رنگ مشکی بهترین گزینه در چنین استایلهایی خواهد بود. همچنین می توانید به سراغ رنگهای متضاد بروید تا ظاهر چشمگیرتری داشته باشید. لازم به ذکر است که در ترندهای جدید، پوشیدن کفش لوفر همراه با جوراب های زنبوری کوتاه بسیار جذاب و محبوب می باشد. بنابراین اگر میخواهید بروز باشید، می توانید این گزینه را امتحان کنید.

ست کردن جوراب با کفش

جوراب مناسب استایلهای روزمره

بطور معمول افراد در استایلهای روزمره خود از کفش های تخت و یا لژدار بدون پاشنه به منظور راحتی بیشتر استفاده می کنند. در این حالت توصیه می شود از جوراب همرنگ کفشتان استفاده کنید تا بهترین هارمونی ایجاد شود. کفش مشکی جلوبسته همراه با یک جوراب اسپرت سفید ظاهری همچون بچه مدرسه ای ها خواهد داشت و بیشتر در استایل های کژوال جای دارد. بنابراین در استایلهای روزمره انتخاب رنگ متضاد کفش برای جوراب، چندان جالب نخواهد بود.

ست کردن جوراب با کفش

کلام آخر

در نهایت باید بدانید که شما به عنوان یک انسان، می توانید بصورت کاملا آزادنه در مورد نحوه ست کردن جوراب با کفش عمل کنید و هیچ استانداردی نداشته باشید. این سبک و استایل شما خواهد بود و می توانید متناسب با سلیقه خود هرگونه که می خواهید تصمیم بگیرید. این که می خواهید متناسب با ترندها پیش بروید و یا یک سبک ساده و همیشگی داشته باشید کاملا به سلیقه و سبک زندگیتان بستگی دارد. اما دانستن این نکات می تواند به افزایش آگاهی و همراه شدنتان با صنعت مد کمک بسزائی کند.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد؟

استایل کلاسیک چیست؟

استایل کلاسیک را می توان یکی از محبوب ترین انواع استایل ها دانست که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و هیچ گاه از مد نمی افتد. در واقع دلیل محبوبیت این سبک همین ماندگار بودنش است. استایل کلاسیک در تمامی فصول سال قابل استفاده بوده و به زمان و یا مکان خاصی محدود نمی شود. طرفداران استایل کلاسیک، باور به سادگی در عین زیبایی دارند و سعی می کنند با المانهای ساده، ظاهری شیک و زیبا برای خود ایجاد کنند. در این بخش از مقالات پینک رز می خواهیم به بررسی استایل کلاسیک و ویژگیهای آن بپردازیم.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

راهنمای مطالعه:

استایل کلاسیک برای چه اشخاصی مناسب است؟

ویژگی ها و مزایای استایل کلاسیک

جنس پارچه لباس در استایل کلاسیک

لباس های ساده و بدون طرح

پارچه های راه راه

رنگ های خنثی

اندازه بودن لباس ها

تناسب در استفاده از اکسسوری ها

شومیز؛ یک المان کاربردی

بلوز و شلوار سفید

کت و نیم کت های کلاسیک

شلوار مشکی

پیراهن راسته با رنگ تیره

ژاکت کشباف ساده

کفش راحتی

کفش ورزشی سفید

کفش پاشنه دار مشکی

شلوار پارچه ای

جواهرات

ستاره های استایل کلاسیک

استایل کلاسیک برای چه اشخاصی مناسب است؟

اگر می خواهید همواره ظاهری آراسته و باسلیقه داشته باشید، استایل کلاسیک برایتان مناسب خواهد بود. در واقع افرادی که از روحیه محافظه کارانه ای برخوردار هستند، می بایست در کمد خود لباس های ساده و با رنگ های خنثی همچون مشکی، طوسی، بژ و شتری داشته باشند. این دسته از افراد لباس هایی با جنس نرم و لخت را ترجیح می دهند و همواره ظاهر خود را ساده و رسمی نگه می دارند.

بطور کلی استایل کلاسیک را می توان پایه و اساس شیکپوشی دانست. افرادی با استایل کلاسیک، تمایلی به مدهای زودگذر ندارند و ترجیح می دهند از لباس هایی استفاده کنند که همیشه و در هر زمانی مد هستند. رنگهای خنثی و رنگهای نود در استایل این افراد جایگاه ویژه ای داشته و لباس های ساده را به مدلهای طرح دار ترجیح می دهند.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

ویژگی ها و مزایای استایل کلاسیک

جنس پارچه لباس در استایل کلاسیک

لباس هایی که از جنس پنبه، ابریشم و پشم هستند در استایل کلاسیک بسیار کاربرد دارند. این پارچه ها می بایست از بالاترین کیفیت برخوردار بوده و به دقت انتخاب شوند.

لباس های ساده و بدون طرح

در استایل کلاسیک لباس های طرحدار و شلوغ چندان کاربرد ندارند. افرادی که به سراغ این سبک می روند، لباس های ساده را ترجیح می دهند و از المانهای پر زرق و برق و درخشان دوری می کنند.

پارچه های راه راه

اگر می خواهید کمی به استایل کلاسیک خود شکل و شمایل بدهید تا از سادگی بیش از حد خارج شود، می توانید به سراغ لباس های با طرح راه راه بروید. البته این انتخاب را برای مواقعی داشته باشید که می خواهید در یک موقعیت غیررسمی ظاهر شوید. برای مثال یک تیشرت راه راه را با یک شلوار جین ست کنید و بدرخشید.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

رنگ های خنثی

یکی از مهمترین نکاتی که در هر نوع استایل باید مورد توجه قرار دهید، رنگ می باشد. در استایل کلاسیک بهتر است از رنگ های خنثی استفاده کنید تا ظاهرتان شکل و شمایل کلاسیک به خود بگیرد. خاکستری، بژ، سفید، مشکی، سرمه ای، شتری و کرم از جمله رنگهایی هستند که در استایل های کلاسیک بسیار استفاده می شوند.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

اندازه بودن لباس ها

اگر می خواهید استایلی کلاسیک داشته باشید بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که کاملا اندازه و فیت بدنتان هستند. در صورتی که برایتان مقدور بود، بجای لباس های آماده می توانید آنها را سفارش دهید تا متناسب با اندامتان دوخته شوند.

تناسب در استفاده از اکسسوری ها

خانم هایی که دارای استایل کلاسیک هستند به خوبی می دانند که استفاده بیش از حد از اکسسوری ها در این سبک، می تواند تاثیر منفی در ظاهرشان داشته باشد. یک ساعت مچی ساده و یا کمربندی باریک می تواند تکمیل کننده استایل کلاسیک شما باشد.

شومیز؛ یک المان کاربردی

یک شومیز اسپرت سفید می تواند به شما کمک کند تا استایل کلاسیک بهتری داشته باشید. امروزه شومیزها در صنعت مد و پوشاک جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند و در انواع استایل ها قابل استفاده می باشند که سبک کلاسیک یکی از آنهاست.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

بلوز و شلوار سفید

یکی دیگر از آیتم هایی که به شما در داشتن استایلی کلاسیک کمک می کند، اورال و یا بلوز و شلوار سفید است. از این نوع پوشش می توانید در میهمانی های خانوادگی و یا مراسم های نسبتا رسمی استفاده کنید.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

کت و نیم کت های کلاسیک

کت های زنانه از جمله پوشینه هایی هستند که تا ابد شیک و خاص بوده و هیچ وقت از مد نمی افتند. با استفاده از یک کت زنانه زیبا می توانید همیشه و همه جا بدرخشید و ظاهر متفاوتی داشته باشید. کت ها را می توانید با کفش و یا بلوز خود ست کنید. هنگام خرید کت دقت کنید که روی شانه هایتان راحت باشد و بتوانید آزادانه تکان بخورید. جذب و یا اورسایز بودن کت کاملا بستگی به سلیقه شما دارد. توصیه می شود گزینه ای را انتخاب کنید که شکل و شمایل بهتری به اندامتان می دهد.

شلوار مشکی

شلوار یک اصل مهم در هر نوع استایلی بشمار می رود. در این میان شلوار مشکی از محبوبیت بالایی بین خانم ها برخوردار است؛ چراکه ست کردن این رنگ شلوار با هر المانی به راحتی امکان پذیر بوده و قابلیت استفاده در هر مکان و موقعیتی را دارد. شلوار مشکی در استایل کلاسیک نیز بسیار کاربردی است. در کنار کت زیبایی که تهیه کرده اید می توانید یک شلوار مشکی انتخاب کنید که استایلتان را تکمیل کند.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

پیراهن راسته با رنگ تیره

پیراهن راسته مشکی در استایل کلاسیک بسیار محبوب است. توجه داشته باشید که برای داشتن سبک کلاسیک نباید پیراهنی انتخاب کنید که خیلی کوتاه باشد. همچنین اگر می خواهید ظاهر رسمی تری داشته باشید بهتر است پیراهنی آستین بلند انتخاب کنید.

ژاکت کشباف ساده

اگر از علاقمندان استایل کلاسیک هستید بهتر است در فصل زمستان چند ژاکت کشباف ساده برای خود تهیه کنید. از کشمیر نازک گرفته تا بافتنی های سنگین می توانند در جذاب تر نشان دادن ظاهر کلاسیک شما موثر باشند. یک ژاکت بافتنی گشاد و بلند در کنار یک شلوار جین چسبان انتخاب فوق العاده ای خواهد بود.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

کفش راحتی

بدون شک کفش را می توان یک المان اساسی جهت تعیین نوع استایل دانست. در استایل کلاسیک بهتر است از کفش های راحت استفاده کنید که رسمی تر هستند. اگر از بودجه کافی برای خرید کفش برخوردار هستید، کفش های راحتی برند گوچی بهترین انتخاب خواهند بود اما اگر گزینه های ارزان تر را ترجیح می دهید، می توانید سراغ سایر گزینه های موجود در بازار بروید. بهتر است کفش خود را به رنگ های سفید، مشکی و یا طوسی انتخاب کنید.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

کفش ورزشی سفید

شاید کمی عجیب بنظر برسد اما کفش ورزشی سفید را نیز می توان یک عنصر کاربردی در استایل کلاسیک محسوب کرد. البته نه هر کفش ورزشی سفیدی! اگر می خواهید این المان را در استایل کلاسیک خود داشته باشید می بایست به سراغ ساده ترین نوع آن بروید.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

کفش پاشنه دار مشکی

یک جفت کفش با پاشنه باریک کمتر از 10 سانت و طرح ساده و تک رنگ، می تواند به استایل کلاسیک شما ظاهری دلبرانه بدهد. این کفش ها انتخاب خوبی برای ست کردن با پیراهن های راسته مشکی هستند.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

شلوار پارچه ای

یکی از ضروری ترین آیتم ها در استایل کلاسیک، شلوار پارچه ای می باشد. این نوع شلوارها قابلیت ست شدن با کفش های پاشنه دار و کفش های تخت را داشته و کاملا راحت هستند. شلوار پارچه ای مشکی را می توانید با یک بلوز و یا کت مشکی ست کرده و یا همراه با یک مانتوی مشکی در محیط کار بپوشید.

جواهرات

در استایل کلاسیک جواهرات بزرگ و پرزرق و برق جایی ندارند. استفاده از یک گردنبند ظریف و ساده به رنگ طلائی و یا نقره ای می تواند استایل کلاسیک شما را تکمیل کند.

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد

ستاره های استایل کلاسیک

در دنیای مد و فشن، سلبریتی های زیادی هستند که از استایل کلاسیک پیروی می کنند. از جمله معروف ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گریس کلی

آدری هپبورن

مریلین مونرو

بریژیت باردو

جین برکین

کاترین هپبورن

ژاکلین کندی اوناسیس

سرلین سرکیسیان

دایانا راس

استایل کلاسیک چیست و چه ویژگیهایی دارد
12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند!

ترکیب رنگ و تاثیر آن در استایل

دنیای رنگ ها بی انتهاست! این رنگ ها هستند که به هرچیزی روح و زندگی می بخشند و ظاهر زیبایی برای آن به ارمغان می آورند. رنگها در دنیای مد و فشن نیز یک المان بسیار مهم بشمار می روند. امروزه صنعت مد و پوشاک بسیار گسترده تر شده و می توانیم انواع لباس ها را در رنگبندی های گوناگون بیابیم. در این میان رنگهایی وجود دارند که استفاده از آن ها در کنار یکدگیر می تواند ترکیب جذابی بوجود آورده و استایل شما را جذاب تر کند. در این راستا، می خواهیم 12 ترکیب رنگ کاربردی که هرگز از مد نمی افتند و بسیار پرکاربرد هستند را معرفی کرده و مورد بررسی قرار دهیم. اما پیش از آن نگاهی به اصول ترکیب رنگ لباس خواهیم انداخت.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

نگاهی به اصول ست کردن رنگ لباس

اصول ترکیب رنگ چندان سخت نیست فقط می بایست کمی حوصله و سلیقه به خرج دهید. در ابتدا توصیه می شود هنگام انتخاب رنگ لباس کمی جسورانه عمل کرده و رنگهای متفاوت را تجربه کنید. خوشبختانه امروزه شاهد تنوع رنگی بالایی در صنعت مد و پوشاک زنانه هستیم؛ بنابراین نیازی نیست کمد لباسهایتان را به رنگهای تیره و خنثی و یا دو رنگ خاص محدود کنید. شما می توانید رنگ لباس های خود را متناسب با فصل، رنگ پوستتان و موقعیتی که می خواهید در آن حضور داشته باشید انتخاب کنید.

ترکیب رنگهایی که هرگز از مد نمی افتند  

در ترندهای زنانه، ترکیب رنگهای بی شماری وجود دارند که برخی از آنها تنها برای مدت زمان محدودی مد می باشند و پس از مدتی جذابیت خود را از دست می دهند. اما در این میان، ترکیب رنگهایی وجود دارند که امتحان خود را پس داده و همیشه و در هر شرایطی قابل استفاده هستند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

مشکی + سفید

بهترین و رایج ترین ترکیب رنگی که همه ما حداقل برای یک بار هم که شده در استایلمان از آن استفاده کرده ایم. مشکی و سفید دو رنگ بسیار جذاب می باشند که تقریبا همه افراد به آنها علاقه مندند. اینکه در استایلتان کدام یک از این دو رنگ بیشتر از دیگری غالب باشد، کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. در صورتی که رنگ سفید بیش از رنگ مشکی مورد استفاده قرار گیرد، استایلی چشم گیرتر خواهید داشت. اما اگر بیشتر رنگ مشکی در استایلتان وجود داشته باشد، ظاهر شما کمی خاموش تر شده اما همچنان کلاسیک و زیبا خواهد بود مانند ست دو تیکه ورزشی اندر.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

آبی + زرد

یکی از ترکیب رنگهای زیبا و البته رایج، ست کردن رنگ آبی با زرد است. از آنجایی که رنگ آبی دارای طیفهای زیادی می باشد، برای ترکیب کردن آن با رنگ زرد می توانید از آبی دریایی استفاده کنید. آبی دریایی رنگی خنثی بوده و در کنار رنگ زرد می تواند استایلی زیبا برایتان به ارمغان بیاورد.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

قرمز + آبی

بله درست متوجه شده اید! ترکیب رنگ قرمز و آبی انتخاب خوبیست برای آنهایی که می خواهند جسارت بیشتری به خرج دهند. این ترکیب رنگی می تواند شامل طیف گسترده دو رنگ جذاب آبی و قرمز باشد. برای مثال پوشیدن یک شلوار جین آبی با یک بادی قرمز آدیداس ( که از محصولات پینک رز است) می تواند یکی از ساده ترین و البته زیباترین روش های استفاده از این ترکیب رنگی باشد.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

سبز + زرد

یک انتخاب خارق العاده برای تمامی فصول سال که ظاهر جذابی را به شما هدیه خواهد کرد. در روزهای بهاری و تابستانی می توانید از تناژها روشن تر این دو رنگ مانند لیمویی و سبزهای ملایم استفاده کنید و در روزهای سرد سال، تناژهای گرم تر این دو، انتخاب بهتری خواهند بود. اگر می خواهید با استفاده از این ترکیب رنگ یک استایل روزمره جذاب داشته باشید، می توانید تیشرت لانگ سفید را با اکسسوریهای سبز و یک شلوار و یا کتونی زرد ست کنید.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

نارنجی + آبی

یک ترکیب رنگ بی نظیر که قابلیت استفاده در انواع فصول را دارد. از این ترکیب رنگی می توانید در میهمانی ها، دورهمی ها و هر مناسبتی که می خواهید احساس درخشش داشته باشید استفاده کنید. این ترکیب رنگ هرگز از مد نمی افتد و همیشه جذابیت خاص خود را دارد. آبی و نارنجی دارای طیف های گسترده ای بوده که می توانید متناسب با سلیقه خود و موقعیت موردنظر، بهترین گزینه ها را انتخاب کنید.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

نارنجی و مشکی

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که استفاده از رنگهای تیره همچون مشکی برایتان جذاب است، می توانید آن را با نارنجی ترکیب کرده تا انرژی استایلتان را چندین برابر کنید. شاید رنگ نارنجی ست هودی و کلاه فروشگاه پینک رز در کنار یک شلوار مشکی در روزهای سرد سال بتواند گرما را مهمان استایل شما کند. همچنین می توانید یک سرهمی مشکی را در کنار کیف و کفش نارنجی بکار ببرید.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

طوسی + صورتی

محال است این ترکیب رنگ در لیست بهترین ها جای نگیرد! یک ترکیب فوق العاده که در هر فصلی قابل استفاده می باشد و می تواند استایل شما را ملیح تر و دخترانه تر نشان دهد. اگر اهل ریسک کردن نیستید و میخواهید در حین زیبا بودن، رنگ های شاد و روشن در استایل خود داشته باشید، این ترکیب رنگ برایتان مناسب است.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

بنفش و سفید

هرچند سفید می تواند برای هر رنگی یک مکمل عالی باشد، اما ترکیب آن با رنگ بنفش، استایل شما را متحول خواهد کرد. استفاده از این ترکیب رنگی می تواند باعث شفاف تر نشان دادن پوست شما شده و ظرافت و زیبایی ظاهر شما را چندین برابر کند. این ترکیب رنگی قابلیت استفاده در انواع فصول سال و استایل های روزمره را دارد

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

سبز + قهوه ای

از دیگر ترکیب رنگ هایی که همیشه مد هستند می توان ترکیب سبز و قهوه ای را نام برد. البته در این ترکیب بهتر است از رنگهایی همچون کرم و یا قرمز نیز به منظور افزایش جذابیت و ایجاد هماهنگی بیشتر استفاده کنید. بدین ترتیب یک استایل کلاسیک و در عین حال زیبا خواهید داشت.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

سبز + بنفش

سبز و بنفش از جمله رنگهایی هستند که از دل طبیعت الهام گرفته شده اند، به همین علت هیچوقت از مد نمی افتند. ثمره این ترکیب رنگ، یک استایل خاص و چشمگیر برای شما خواهد بود. برای مثال می توانید از یک مانتوی بنفش همراه با یک شال سبز استفاده کرده و سایر طیف های این دو رنگ را برای تکمیل دیگر بخش های استایل خود بکار ببرید.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

نقره ای + مشکی

نقره ای از جمله رنگ هاییست که می تواند کاربرد زیادی در استایل های گوناگون داشته باشد. اگر به استایل های قدیمی نگاهی بیندازید در میابید که رنگ نقره ای همیشه به عنوان یک رنگ اساسی در استایل های رسمی کارایی داشته است. از این رنگ می توانید در کنار مشکی و همراه با یک رنگ سوم همچون سفید استفاده کنید. استفاده از ست تیشرت و شلوار مشکی و طوسی در یک دورهمی دوستانه، می تواند ظاهر شما را خاص و دلبرتر کند. اما اگر می خواهید باوقارتر بنظر برسید، یک المان سفید هم در استایل خود اضافه کنید.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

آبی + سبز

آبی و سبز از جمله رنگهای یک دما هستند بنابراین می توانند ترکیب خوبی را در کنار یکدیگر ایجاد کنند. شما می توانید از انواع طیف های این دو رنگ در استایل خود استفاده کرده و با بکار بردن رنگهای گرم برای المانهای جانبی و اکسسوری ها، استایل خاصی برای خود فراهم کنید.

12 ترکیب رنگ جذاب که همیشه مد هستند

نتیجه گیری

در پایان می توان گفت که تمامی ترکیب رنگهای معرفی شده و سایر ترکیب رنگ ها تنها زمانی می توانند زیبا بنظر برسند که به درستی و با بهره گیری از طیف های گوناگون آنها بکار برده شوند. فراموش نکنید که سفید و مشکی نه تنها در کنار یکدیگر ترکیب خوبی را ایجاد می کنند، بلکه می توانند به عنوان رنگ سوم در سایر ترکیب رنگها نیز مورد استفاده قرار گرفته و جذابیت آنها را بیشتر کنند. همچنین می توانید رنگهای خنثی همچون طوسی را در این ترکیب ها بیفزایید تا نتیجه بهتری دریافت کنید.

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

استایل های پاییزه برای خانم ها چه ویژگیهایی دارد؟

استایل های پاییزه برای خانم ها می توانند بسیار شیک و چشمگیر باشند به شرطی که نکات مهم خوش پوشی و شیک پوشی در آنها رعایت شود. با فرا رسیدن فصل پاییز، دیگر با استایلهای تابستانه و لباس های نازک خداحافظی کرده و به سراغ پوشش های متفاوت و جذاب تری می رویم. همه خانم ها علاقه دارند که در هر فصلی و در هر موقعیتی خوشتیپ و جذاب بنظر برسند اما در فصل پاییز اوضاع کمی متفاوت بوده؛ چرا که با کمی خلاقیت و سلیقه می توانید ظاهر فوق العاده ای برای خود ایجاد کنید. در این بخش از مقالات پینک رز با ما همراه باشید تا به بررسی نکات مهم استایل های پاییزی برای خانم ها بپردازیم.

نکات مهم در استایل های پاییزی برای خانم ها

استفاده از وست های پاییزی

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

وست در واقع پوششی بدون آستین می باشد که دارای مدلهای مختلف برای انواع فصول سال است. در فصل پاییز نیز می توانید از انواع وست های مناسب این فصل استفاده کرده و ظاهر درخشانی داشته باشید. از جمله وست های پرطرفدار در فصل پاییز می توان به پافر وست ها اشاره کرد که می توانند استایل شما را متحول کنند. پافر وست ها معمولا بصورت بادی طراحی شده و در برابر نفوذ باد و سرما جلوگیری می کنند. از دیگر مدلهای وست رایج در فصل پاییز می توان به مدلهای کتان، لنین و … اشاره کرد.

در واقع وست ها نوعی پوشش سبک و راحت هستند که قابلیت استفاده در انواع موقعیت ها و مجالس را داشته و بسیار شیک و زیبا هستند. البته در نظر داشته باشید که نوع وست شما می بایست متناسب با نوع موقعیتی که می خواهید در آن حضور پیدا کنید انتخاب شود. برای مثال پافر وست ها استایلی اسپرت و کلاسیک به شما هدیه کرده و انتخاب مناسبی برای مجالس رسمی نیستند.

استفاده از بلیزر

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

کت بلیزر یک انتخاب فوق العاده برای فصل پاییز محسوب می شود. از این پوشش می توانید در استایل های کژوال و رسمی استفاده کرده و ظاهر جذابی داشته باشید. بلیزرها در مقایسه با کت های اسپرت از جذابیت بیشتری برخوردار بوده و از نظر رسمیت، فی مابین کت های رسمی و کت های اسپرت قرار می گیرند.

حتما مانتو پاییزه بخرید

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

هر خانم شیکپوشی می بایست چندین مانتو پاییزه در رنگ ها و مدلهای مختلف در کمد لباس های خود داشته باشد. مانتوهای پاییزه معمولا بصورت مخمل، چرم، جیر، بافت، خز، پشمی و … می باشند. توجه داشته باشید که مانتو پاییزه را متناسب با فرم اندام خود انتخاب کرده تا استایل جذاب تری داشته باشید. اگر اندام درشتی دارید یا اصطلاحا چاق هستید، به سراغ مدلهایی بروید که بدن شما را جمع و جور تر نشان می دهند.

شال و کلاه را فراموش نکنید

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

از جمله ملزومات استایل پاییزه برای هر خانمی، شال و کلاه می باشد. داشتن چندین ست شال و کلاه به رنگ های مختلف به هر خانم شیک پوشی توصیه می شود. اگر می خواهید تنها یک دست شال و کلاه بخرید، رنگی را انتخاب کنید که قابلیت ست شدن با اکثریت رنگها را داشته باشد مانند کرم یا نسکافه ای یا سفید. شال و کلاه های موجود در بازار تنوع زیادی دارند بنابراین سعی کنید گزینه ای را انتخاب کنید که متناسب با فرم صورتتان باشد.

نیم بوت ضروریست

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

نیم بوت ها نیز از جمله المانهای ضروری در استایل های پاییزی برای خانمها محسوب می شوند. شاید بسیاری از خانم ها کتونی را در فصل پاییز ترجیح دهند اما باید بدانید که کتونی ها با هر استایلی سازگار نیستند. بوت کامبت، بوت چلسی و … از جمله نیم بوت های رایج در فصل پاییز می باشند. شما می توانید متناسب با سلیقه و استایل خود، انواع مدلهای نیم بوت ها را داشته باشید.

رنگ های خیلی روشن و یخی ممنوع

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

کمتر کسی پیدا می شود که در فصل پاییز و زمستان به سراغ رنگ های یخی برود. البته این موضوع کاملا به سلیقه شما بستگی دارد اما اگر می خواهید در روزهای سرد سال، احساس گرمای خوبی داشته باشید، توصیه می شود از رنگهای یخی در استایل های پاییزی خود استفاده نکنید.

حداقل یک بارانی در کمدتان داشته باشید

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

بارانی را می توان از دیگر المانهای مهم و ضروری در استایل های پاییزی دانست. یک خانم شیکپوش حداقل یک مانتوی بارانی برای روزهای ابری در فصل پاییز دارد.

هودی، ترندی جذاب

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

در طی سالهای اخیر، پوششی به نام هودی توانسته جایگاه ویژه ای در صنعت مد، چه برای خانمها و چه برای آقایان پیدا کند. هودی در واقع به لباس های گشاد کلاه دار گفته می شود که عموما آستین بلند بوده و دارای مدلهای نازک و ضخیم است. توصیه می شود در فصل پاییز، حتما استایل با هودی را تجربه کنید. شما می توانید هودی را به همراه یک شلوار جین پوشیده و با یک جفت کتونی استایلی خاص و گیرا برای خود به ارمغان بیاورید. داشتن چندین رنگ هودی در مدلها و طرحهای مختلف به شما کمک می کند تا بتوانید استایلهایی اسپرت اما متنوع در دورهمی های دوستانه و سایر موقعیت ها داشته باشید.

استفاده از دامن در استایل های پاییزی

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

شاید کمی عجیب بنظر برسد اما دامن می تواند جایگاه ویژه ای در استایل های پاییزی شما داشته باشد. دامن هایی از جنس کش بافت و یا بافت های ماشینی با قدهای تا روی زانو به همراه یک کت تک اورسایز بسیار زیبا و چشم نواز خواهد بود. همچنین می توانید از دامن های گشاد و بلند به همراه شومیز و بارانی یا یک کت پاییزه با قد نزدیک به زانو، استفاده کنید و ترکیب زیبایی برای ظاهر خود رقم بزنید.

بلوز یقه اسکی همیشه مد است

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

بلوزهای یقه اسکی هیچوقت از مد نمی افتند و در استایل های پاییزی نیز جایگاه ویژه ای دارند. می توانید یک لباس یقه اسکی سفید را به همراه یک لگ مشکی ست کرده و با استفاده بوت های پاشنه بلند استایلی فوق العاده داشته باشید.

استایلی شیک با لباس چرم

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

کت چرم را می توان یکی از شیک ترین و لاکچری ترین المان ها در استایلهای پاییزی دانست که امکان ست کردن آن با لباس های پایه و خنثی مانند شلوار جین و شلوار مشکی وجود دارد. کت چرم را می توانید در بر روی یک لباس شب بپوشید و همراه با یک بوت در مراسمی رسمی بدرخشید.  از طرفی شلوارهای چرم نیز یک المان کاربردی در استایل های روزمره و رسمی در فصل پاییز محسوب می شوند که می توانید آنها را با یک کت کتان یا چرم ست کنید.

لباس های مخمل را دریابید

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

یکی از زیباترین و لطیف ترین پارچه های موجود در صنعت پوشاک، مخمل می باشد. اگر میخواهید استایلی مینیمال در فصل پاییز داشته باشید، می توانید لباس مخمل خود را با لباس هایی که بافت غنی دارند مانند متالیک یا چرم ست کنید. استفاده از لباس های مخمل در استایل های پاییزی نشان دهنده جسارت شما در استایلتان می باشد.

اکسسوری های مناسب استفاده کنید

13 نکته مهم استایل های پاییزه برای خانم ها

اکسسوری ها در استایل های پاییزی نیز نقش بسیار مهمی دارند و می توانند تکمیل کننده تیپ شما باشند. شال گردن، چتر، دستکش، زیورآلات مناسب پاییز و … از جمله اکسسوری هایی هستند که می توانید در استایل هایی پاییزی مورد استفاده قرار دهید. عینک آفتابی نیز از دیگر اکسسوری های مناسب در فصل پاییز می باشد. شاید بسیاری از افراد تصور کنند که عینک آفتابی تنها برای تابستان و روزهای آفتابی می باشد اما خوب است بدانید که در روزهای ابری نیز، نور انعکاس شده از آسمان می تواند باعث آسیب رسیدن به چشمهایتان شود؛ بنابراین بهتر است از عینک آفتابی در استایهای پاییزیتان نیز استفاده کنید.

استایل چیست؟ بررسی جامع انواع استایل ها

استایل چیست؟ بررسی جامع انواع استایل ها

استایل چیست و چه تاثیری بر جذابیت افراد دارد؟

استایل چیست؟ این کلمه سالهاست که در صنعت مد و پوشاک جایگاه ویژه ای پیدا کرده و بسیار شنیده می شود. اما اینکه استایل به چه معناست و چه تاثیری بر جذابیت و شخصیت افراد دارد را تعداد قابل توجهی از مردم نمی دانند. استایل به معنای سبک هر فرد در نحوه لباس پوشیدن و ظاهری که برای خود ایجاد می کند است. البته این تعریف منحصر به دنیای مد می باشد اما کلمه استایل در حوزه های دیگری از جمله موسیقی، دکوراسیون و حتی نحوه زندگی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در این بخش از مقالات پینک رز، می خواهیم به شما بگوییم استایل در صنعت مد چیست و انواع آن را مورد بررسی قرار دهیم.

استایل چیست؟ بررسی جامع انواع استایل ها

استایل در صنعت مد و فشن چه جایگاهی دارد؟

ظاهر افراد اولین چیزیست که از آنها دیده می شود؛ حتی پیش از آنکه حرفی زده باشند. بنابراین می توان گفت که استایل و ظاهر هر فرد بخشی از شخصیت او را به نمایش می گذارد. به همین علت، هر شخصی سعی می کند تا بهترین نوع پوشش و استایل را برای خود ایجاد کند. البته داشتن استایل شخصی منحصر به فرد و جذاب کار چندان ساده ای نیست و قواعد خاص خود را دارد. قدم اول برای اینکه بتوانید سبک و پوشش جذابی داشته باشید این است که انواع استایل ها را شناخته و درمورد هر یک اطلاعات کافی بدست آورید. در نهایت متناسب با شخصیت و سلیقه خود، المانهای مورد نیاز را بر اساس استایل مورد علاقه تان تهیه کنید.

استایل در صنعت مد و فشن

معرفی انواع استایل های جذاب و رایج

استایل مینیمال

استایل مینیمال

اصطلاح مینیمال در طی چند سال اخیر در صنایع گوناگون از جمله پوشاک و دکوراسیون بسیار طرفدار پیدا کرده است. مهمترین ویژگی این نوع استایل، سادگی می باشد. به این معنا که در استایل مینیمال شما می بایست از کمترین تعداد رنگ و تجملات برای استایل خود استفاده کنید. در استایل مینیمال بطور معمول از رنگ های خنثی و یا نود استفاده می شود. سفید، مشکی، طوسی و کرم از جمله رنگ های محبوب در استایل های مینیمال بشمار می روند. لباس هایی که به این سبک طراحی می شوند از برش های دقیق و کیفیت دوخت بالایی برخوردار هستند. اکسسوریهای مورد استفاده در این نوع استایل نیز می بایست کاملا ساده باشند؛ برای مثال می توانید از یک کمربند باریک بر روی شومیز اسپرت سفید استفاده کرده و در کنار یک کتانی سفید استایلی مینیمال و جذاب برای خود ایجاد کنید.

استایل ماکسیمال

استایل ماکسیمال

نقطه مخالف استایل مینیمال، ماکسیمال است. در این نوع استایل هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ وجود نداشته و می توانید از انواع زیورآلات و اکسسوری های پر زرق و برق استفاده کنید. اگر جزو افرادی هستید که می خواهید ظاهر جسورانه ای داشته باشید، استایل ماکسیمال را انتخاب کنید. لباس های چند لایه و رنگی جایگاه ویژه ای در این نوع استایل دارند. همچنین می توانید از لباس های اورسایز همراه با اکسسوری های بزرگ با رنگ های جیغ استفاده کنید.

استایل ویمسیکال

استایل ویمسیکال

ویمسیکال از جمله استایل هاییست که این روز ها در میان افراد مشهور و سلبریتی ها بسیار دیده می شود. در استایل ویمسیکال رنگ های تیره جایی ندارند؛ بنابراین اگر جزو افرادی هستید که به لباس ها طرح دار با رنگ های شاد مانند ست دو تيكه بیوتی پینک رز علاقه دارید، این نوع استایل برایتان مناسب خواهد بود. لباس هایی با طرح گل گلی، خال خالی، دامن های حریر و گیپور و پیراهن های طرحدار مانند دوتیکه آگیلا از جمله آیتم های اصلی استایل ویمسیکا هستند.

استایل کلاسیک

استایل کلاسیک

استایل کلاسیک را درصد زیادی از مردم میپسندند؛ چراکه این سبک محدود به زمان و مکان خاصی نبوده و همیشه ماندگار است. اگر جزو افرادی هستید که روحیه محافظه کارانه ای دارید و در عین حال می خواهید همیشه آراسته و جذاب بنظر برسید، استایل کلاسیک را انتخاب کنید. در استایل کلاسیک جایی برای طرح های شلوغ و رنگهای جیغ وجود ندارد؛ سادگی و آراستگی از جمله ویژگیهای بارز این سبک کلاسیک هستند. در این نوع استایل می توانید از رنگهایی همچون مشکی، سرمه ای، یشمی، زرشکی، سفید و رنگ های خنثی مانند طوسی استفاده کنید. استایل کلاسیک را می توان بهترین انتخاب جهت حضور در موقعیت های رسمی دانست.

استایل کژوال

استایل کژوال

کژوال نیز از جمله استایلهاییست که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و بسیار جذاب است. واژه کژوال به معنی تصادفی و غیرجدی می باشد به همین علت برخی افراد با شنید این اسم، به شلختگی فکر می کنند؛ اما خوب است بدانید که استایل کژوال به معنای شلختگی نیست بلکه سبکی عجیب و غریب محسوب می شود. خانم هایی که تمایل به استفاده از اقلام جسورانه و عجیب و غریب دارند معمولا استایل کژوال را انتخاب می کنند. در واقع این نوع افراد، با استفاده از عناصری ساده و در عین حال زیبا و جسورانه، گیرایی و جذابیت خاصی را برای خود به ارمغان می آورند.

استایل اگزوتیک

استایل اگزوتیک

بدون شک اگزوتیک را می توان یکی از جذاب ترین استایل ها دانست که محبوبیت آن همواره در حال افزایش است. در این نوع استایل از المانهای عجیب و غریب استفاده می شود به همین علت افرادی که به سراغ سبک اگزوتیک می روند می بایست از شجاعت و اعتماد بنفس بالایی برخوردار باشند. در واقع استایل اگزوتیک شامل اکسسوری ها و لباس هاییست که شاید کمتر کسی آنها را دیده باشد. محوریت این نوع استایل، جذابیت در عین عجیب بودن است و به همین علت نظر همگان را به خود جلب می کند.

استایل تام بوی

استایل تام بوی

این نوع استایل مناسب خانم هاییست که لباس پوشیدن به سبک پسرانه را دوست دارند. در این نوع استایل خبری از زیورآلات پر زرق و برق زنانه، کفش های پاشنه بلند و پیراهن های چین دار نیست. در استایل تام بوی شما می توانید از لباس های اورسایز، پیراهن های مردانه ساده، شلوارهای جین و کفش های راحت همچون کتانی استفاده کنید. استایلی ساده، جالب و بی دردسر که افراد مشهوری همچون الن دجرنس (Ellen Degeners) مجری برنامه الن شو از آن استفاده می کنند.

استایل الگانت

استایل الگانت

معنای کلمه الگانت، شیک، است؛ بنابراین می توان گفت هدف اصلی در استایل الگانت، خودنمایی، توجه به زرق و برق زیاد و استفاده از اکسسوری های ظریف و مجلل است. در واقع شما باید با استفاده از المانهای شیک و چشم نواز، ظاهری خاص و درخشان برای خود خلق کنید. در این نوع استایل می بایست توجه ویژه ای به آرایش صورت، ناخن ها و موهایتان داشته باشید. خانم ها در این نوع استایل می توانند بیشتر از هروقت دیگری توجه همگان را به خود جلب کنند؛ چراکه هدف اصلی این سبک پوشش همین است.

استایل کاری

استایل کاری

همانطور که از نام این استایل می توان فهمید، استایل کاری و یا بیزینس استایل، انتخاب خوبی برای افراد شاغل است. در این نوع استایل شما می توانید منزلت اجتماعی و اقتدار کاری خود را حفظ کنید. استفاده از رنگهایی همچون طوسی، قهوه ای، سورمه ای و مشکی در این نوع استایل به شدت توصیه می شود. همچنین بهتر است از شلوارهای راسته، کیف های اداری و کفش های راحت از جنس کتان یا جیر استفاده شود. با استفاده از اکسسوری های جذاب و در عین حال ساده مانند یک ساعت چرم و یا دستمال گردن، می توانید استایل کاری خود را تکمیل کنید.

استایل بوهو

استایل بوهو

واژه بوهمیان از یک سرزمین تاریخی در اروپای مرکزی که امروزه در ناحیه غربی جمهوری چک قرار گرفته، سرچشمه می گیرد. (بوهمین) واژه ای فرانسوی به معنای کولی و یا فردی سرگردان است که قید و شرط خاصی برای زندگی ندارد. بنابراین استایل بوهو را می توان بر پایه راحتی و نزدیکی به طبیعت دانست. در استایل بوهو، الگوهای پیچیده و شگفت انگیز، طرح هایی جذاب با اشکال هندسی، گل گلی و حاشیه و زنجیر جایگاه ویژه ای دارند. یکی از مهمترین ویژگیهای این سبک، عدم وجود محدودیت برای ست کردن است.

استایل آوانگارد

استایل آوانگارد

یک استایل ساختارشکنانه که به شما اجازه می دهد فراتر از کلیشه ها و عادت ها قدم بردارید. در این نوع استایل می توانید از الگوهای غیرعادی استفاده کرده و ترکیب خلاقانه و مبتکرانه مخصوص به خودتان را داشته باشید. ایده گرفتن از پوشش حیوانات، بی توجهی به قرینگی، اکسسوری های اغراق آمیز و آرایش هندسی موها از جمله کارهاییست که طرفداران استایل آوانگار انجام می دهند.

استایل وینتیج

استایل وینتیج

استایل وینتیج شما را به گذشته ها خواهد برد. البته شما محدود به استفاده از لباس های قدیمی نیستید و میتوانید طبق سلیقه خود ترکیبی از المانهای قدیمی و جدید داشته باشید. النگوها و گردنبندهای بزرگ و کفش های چرمی با رنگ خنثی از جمله المانهایی هستند که در استایل وینتیج بسیار کاربرد دارند.

استایل رترو

استایل رترو

نقظه شروع استایل رترو، به دهه 1970 و 1980 بازمیگردد. این استایل برای افرادی که علاقمند به نوستالژی هستند، بسیار مناسب می باشد. تفاوت استایل وینتیج و رترو در سیک طراحی لباس هاست. رترو فقط از طرح های قدیمی الهام میگیرد و با منسوجات امروزی بازسازی می شود. در این سبک بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که کاملا فیت اندامتان هستند.

استایل کالج

استایل کالج

استایل محبوب در میان دانش آموزان کالج های غربی که به مرور زمان توانست مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد. در این نو استایل می بایست تمرکز خود را بر روی استفاده از رنگ های لاکچری، برندهای معروف، لباس های گران قیمت و اکسسوری های ظریف بگذارید.

استایل خیابانی

استایل خیابانی

استایل خیابانی را می توان یکی از پرطرفدارترین سبک ها در دنیای مد و فشن دانست که در قرن 20 به این صنعت ورود کرد. این نوع استایل از خیابان نشات گرفته و امروزه بسیاری از افراد مشهور در حوزه های مختلف از این نوع استایل استفاده می کنند. در استایل خیابانی با هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ و یا جنس لباس مواجه نخواهید بود و همچنین این نوع استایل هیچ گونه وابستگی به ترندهای روز نداشته و همیشه ماندگار است.

استایل هنری

استایل هنری

اگر جزو افرادی هستید که همواره از از نشان دادن طرز تفکر خود در استایلتان لذت می برید، استایل هنری را انتخاب کنید. زیورآلات دست ساز، پارچه های کتان و جین و طرح هایی همچون نقوش زیبای هنری جایگاه ویژه ای در سبک هنری دارند.

استایل گوتیک

استایل گوتیک

در استایل گوتیک رنگ های روشن هیچ جایگاهی نداشته و جای خود را به پالت های رنگی تیره می دهند. از رنگ لباس گرفته تا حتی رژ لب و لاک ناخن باید به رنگ تیره استفاده شوند تا بتوانید استایل گوتیک برای خود ایجاد کنید.

استایل راکر

استایل راکر

همانطور که احتمالا می دایند، راک یکی از سبک های موسیقی می باشد و استایل راکر ارتباط مستقیمی با فرهنگ این موسیقی دارد. سبک های مختلفی از استایل راکر وجود دارد که کت چرمی را می توان پایه ثابت تمامی آنها دانست. اکسسوری هایی که در این استایل استفاده می شوند نیز عمدتا از جنس چرم و یا فلز بوده که قابلیت استفاده بطور همزمان را نیز دارند.